Perwoll Perwoll Perwoll
1954

Proszek do Sukcesu

W tamtych czasach środki piorące nie były tworzone z myślą o delikatnych tkaninach, mogły być dla nich wręcz szkodliwe. Zrodziła się wtedy idea Perwollu jako środka, który nie tylko pierze, ale jednocześnie chroni i pielęgnuje włókna. Do dziś Perwoll jest niezastąpiony i pozostaje Nr 1 wśród łagodnych środków piorących.

1984

Perwoll w płynie

Nowa, płynna formuła piorąca szybko dowiodła swojej skuteczności, stając się bestsellerem na niemieckim rynku. ‎‎Jest łatwiejsza w dozowaniu, szybciej rozpuszcza się w wodzie i nie pozostawia osadu. Niezastąpiony ekspert w pielęgnacji delikatnych i cienkich tkanin, jak wełna, jedwab, kaszmir, puchowe pierze, bawełna i wiskoza.

2004

Perwoll staje się uniwersalny

Ponieważ właściwości ochronne środka piorącego Perwoll zostały bardzo dobrze przyjęte, marka postanowiła powiększyć swoją ofertę. Odpowiedni detergent został dedykowany nie tylko wełnie i tkaninom delikatnym, ale również wszystkim tekstyliom, które wymagają szczególnej pielęgnacji. W ten sposób na rynek została wypuszczona gama produktów do kolorowej i czarnej odzieży, aby kolory i czerń jak najdłużej mogły zachować swoją intensywność.

2013

Maja Sablewska Ambasadorka Perwoll

Wspólna miłość do mody zaowocowała współpracą z Mają Sablewską:
Liczy się styl, a nie ślepe podążanie za modą. Dla mnie naturalne jest dbanie o ulubione ubrania, aby móc nosić je dłużej i łączyć przez lata w różne stylizacje. Perwoll sprawia, że moje ubrania dłużej wyglądają jak nowe.
LoVe.

2014

Perwoll ReNew+

Rewolucja na rynku: Perwoll ReNew+ nie tylko chroni białe, czarne i kolorowe kolory, ale również odnawia odzież z każdym praniem. Dzięki płynnej formule ReNew+, Perwoll udowadnia, że dobrze znany slogan "Nowe? Nie, wyprane w Perwollu." nigdy nie był bardziej aktualny.