Perwoll Perwoll Perwoll

Zapachy

Dla wielu osób cudowny zapach świeżego prania jest szczególnie ważny. Dlatego używamy naturalnych oraz syntetycznych kompozycji zapachowych.

Dobrze wiedzieć

Kompozycje zapachowe to mieszanina wielu substancji. Stosowane są w celu nadania przyjemnego zapachu produktowi i praniu.
Niektóre specjalnie opracowane kompozycje przeciwdziałają nieprzyjemnym zapachom np. używanej odzieży sportowej.
Spośród kilku tysięcy substancji, mogących wchodzić w skład kompozycji zapachowych, niektóre są częściej niż inne kojarzone z alergiami. W związku z tym muszą być one podawane na etykietach detergentów, aby umożliwić unikanie ich osobom mającym alergie.

Do czego są używane?

Kompozycje zapachowe są używane nie tylko w celu nadawania przyjemnego, długotrwałego zapachu praniu, ale i również samemu produktowi. Ponadto niektóre specjalnie stworzone nuty zapachowe zwalczają również nieprzyjemne zapachy, co jest szczególnie istotne w przypadku odzieży sportowej.

Jak stosujemy zapachy?

Wszystkie stosowane przez nas kompozycje zapachowe spełniają wymagania prawne i zostały przebadane pod względem zdrowotnym. Substancje zapachowe, uznane prawnie za alergeny, sa podawane na etykietach.

 • Opakowanie
  Zrównoważony rozwój jest kluczowy
  Przykładamy dużą wagę do opakowania, aby było funkcjonalne i nadawało się do recyklingu.
 • Twój Wkład
  Bądź częścią ruchu
  Blisko 80% zużywanej energii i śladu węglowego detergentów do prania wynika z fazy użytkowania, czyli przez faktyczny proces prania w domu.
 • Podróż Produkcyjna
  Nagłe zwiększenie ilości CO2 w atmosferze powoduje ocieplanie się planety i jest głównym powodem zmian klimatu.