Skip to Content
Pipeta umieszczająca substancję w probówce

Składniki i Formuły

Piorąc w Perwollu zapewnisz na dłużej wygląd swoich ubrań jak nowych i zapewnisz usunięcie uszkodzeń włókien powstających w czasie użytkowania odzieży. Gwarantuje to odpowiedni dobór składników produktu, które są nieustannie doskonalone także pod względem minimalizacji wpływu na środowisko.

 • Enzymy - Unikanie mechacenia się

  Enzymy to związki pochodzenia biologicznego. Są to skuteczne składniki odpowiadające za określone funkcje środka piorącego takie jak ochrona kolorów, przeciwdziałanie szarzeniu tkanin, a także usuwanie plam. Działają one jak katalizatory, co oznacza, że ta sama cząsteczka wykonuje swą funkcję wielokrotnie.

 • Kompozycje zapachowe - Długotrwała świeżość

  Kompozycje zapachowe to mieszanina wielu substancji. Stosowane są w celu nadania przyjemnego zapachu produktowi i praniu. Składniki kompozycji różnią się szybkością parowania, aby zapewnić trwałość zapachu w czasie.

 • Polimery - Hamowanie przenoszenia barwnika

  Polimery w detergentach wypełniają różnorodne istotne funkcje i często umożliwiają specjalne działanie detergentu.

 • Środki powierzchniowo czynne - Ubrania bez plam

  Środki powierzchniowo czynne są bardzo ważnym komponentem środków do prania i czyszczenia. Ułatwiają one oddzielanie od włókien składników brudu i plam oraz powodują, że podczas prania lub czyszczenia utrzymują się one w wodzie i są z nią usuwane. Stosowane są wyłącznie środki powierzchniowo czynne ulegające biodegradacji.

 • Środki konserwujące - Higieniczna czystość

  Środki konserwujące gwarantują stabilność produktów płynnych. Przeciwdziałają one mikrobiologicznemu rozkładowi składników, wskutek czego może pojawić się nieprzyjemny zapach i wygląd, a także utrata skuteczności produktu.