Perwoll Perwoll Perwoll

#Renew

Co możesz zrobić, by powonie coś wykorzystać

Super stylizacja: Biała koszula na sześć sposobów z akcesoriami

Chcesz wzbogacić swoją garderobę bez konieczności kupowania nowych ubrań? Nasz modowy tutorial DIY pokazuje jak stylizować uwielbianą niegdyś białą koszulę na sześć różnych sposobów. Dowiedz się, jak przerobić koszulę i jak wydobyć ze swojej garderoby to, co najlepsze dzięki naszym poradom i wskazówkom stylizacyjnym.

Dlaczego białe koszule są najwspanialszym skarbem w stylu vintage

Biała koszula to ponadczasowy klasyk, który można nosić prawie do wszystkiego. Koszulę vintage możesz bez problemu znaleźć na pchlim targu, pożyczyć od chłopaka, współlokatora lub przerobić własną nieco nudną białą koszulę na sześć różnych sposobów z zastosowaniem prostych dodatków.

Modowy tutorial DIY: Biała koszula na sześć sposobów z akcesoriami

Film z samouczkiem na temat ubrań DIY: Jak zmienić styl białej koszuli użyciem dodatków

Czego potrzebujesz:

  • Biała koszula
  • Akcesoria (paski, broszki, mankiety, biżuteria, duże gumki do włosów, apaszki...)
Krok 1: kobieta przewiązuje białą koszulę w pasie kolorowym szalem

Jak to zrobić:
1. Przewiąż w pasie apaszkę lub załóż pasek

 

Metoda ta sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku koszul o fasonie oversize, także tych w stylu vintage, które nie pasują idealnie do naszej sylwetki lub zwykłych koszul biznesowych pożyczonych od chłopaka lub współlokatora. Apaszka lub pasek uwydatnią talię i dodadzą kolorowego akcentu.

Krok 2: kobieta stylizuje koszulę używając spinek do włosów

2. Ulepszenie kołnierza

 

Wsuwki do włosów nie służą wyłącznie do ujarzmiania pukli. Można je również wykorzystać dla dodania charakteru zwykłej koszuli. Po prostu przypnij je do kołnierza i voila, Twoja nowa koszula jest teraz gotowa imprezę.

Krok 4: kobieta używa naszyjnika vintage, żeby wystylizować koszulę

3. Piękno prostych guzików z klipsami do uszu

 

Prosty i efektywny sposób, aby zabrać koszulę biznesową z biura na happy hour. Dodatkowo jest to doskonała okazja, aby dobrze wykorzystać klasyczne klipsy, których nigdy nie nosisz jako kolczyki. W zależności od zapięcia, najlepszym sposobem przymocowania ich do otworu na guzik jest wsunięcie ich pod istniejący guzik. Jeśli to nie zadziała, być może będziesz musiał przymocować je za pomocą agrafki po drugiej stronie.  

4. Noś gruby naszyjnik pod zapiętym kołnierzykiem

 

Mężczyźni rozpinają koszule, kiedy chcą dać sobie trochę luzu. Kobiety powinny zrobić coś odwrotnego - ale tylko wtedy, gdy mają odpowiednie akcesoria, które sprawią, że koszula nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Krok 5: kobieta używa broszki, żeby wystylizować koszulę

5. Poddaj swoją koszulę prowizorycznej metamorfozie z przyciągającymi wzrok broszkami

 

Używanie broszek do podrasowania koszuli nie jest nową koncepcją. Jest to jednak prosta wskazówka stylizacyjna, która straciła na znaczeniu. Dobrą wiadomością jest to, że broszki wracają w wielkim stylu! Nietypowe usytuowanie i kontrastujące style odróżniają współczesną stylizację z broszką od sposobu, w jaki nosiła ją Twoja babcia. Odkop biżuterię swojej starszej ciotki, aby każdego dnia na nowo stylizować koszulę.

Krok 6: fantastyczny finał - kobieta używa do stylizacji koszuli gumek do włosówKrok 6: fantastyczny finał - kobieta używa do stylizacji koszuli gumek do włosów

6. Podwiń rękawy

 

....i zabierz się do pracy nad przerabianiem koszuli. To również świetna wskazówka dotycząca stylizacji koszul oversize. Uwydatnione mankiety, bransoletki na gumce czy znów modne duże gumki do włosów nie tylko urozmaicą Twój strój, ale i zatrzymają ześlizgujące się rękawy, możesz nawet stworzyć efekt obszernych rękawów z nadmiarem tkaniny.

Jak prać białą koszulę, aby długo nam służyła

Kiedy opanujesz już nasze modowe tutoriale DIY, twoja zwykła, biała koszula będzie noszona znacznie częściej. Upewnij się, że sposób prania Twojej białej koszuli jest tak dobrany, any zachować jej czystość i świeżość na długo!

 

Wskazówki, jak sprawić, by Twoja biała koszula żyła długo i czysto

  • Zawsze pierz białe ubrania oddzielnie
  • Utrzymuj pralkę w czystości - osad wokół drzwi może ocierać się o białe pranie
  • Wstępne usuwaj uciążliwe plam
  • Pierz w zalecanej temperaturze
  • Używaj Perwoll Renew Advanced White & Fibre. Przywraca on biel odzieży bez wybielacza. Specjalna formuła wzmacnia i wygładza włókna, dzięki czemu odbijają one światło bardziej równomiernie i stają się bielsze
    •  Susz ubrania na słońcu, aby wykorzystać efektu wybielania promieniami UV