Perwoll Perwoll Perwoll

#Renew

Co możesz zrobić, by powonie coś wykorzystać

Super stylizacja: koszula na sześć sposobów ze skrętami i cięciami

Uwielbiam estetykę DIY? Ubrania są łatwe do przekształcenia, nawet przy zerowych umiejętnościach szycia.

 

W części 1 naszej serii wideo pokazaliśmy Ci, jak podkopywać stare ubrania używając wyłącznie akcesoriów. W drugim odcinku wyjaśniliśmy, jak majsterkować ubraniami z trwałymi lub półtrwałymi ozdobami na białej koszuli. Odcinek 3 poniżej poprowadzi Cię przez proste, sprytne sposoby krojenia koszuli oraz jak ją przekręcić i obrócić, aby stworzyć estetyczne ubrania dla majsterkowiczów.

Ubrania DIY: Jak przerobić białą koszulę za pomocą cięć i skrętów

Wideo ze sposobem na ubrania DIY: jak zmienić styl białej koszuli dzięki wywinięciom i cięciom

Czego potrzebujesz:

  • Biała koszula
  • Nożyczki
  • Narzędzia (igła i nić LUB taśma do naprasowania LUB taśma samoprzylepna LUB klej do tkanin)

Jak to zrobić:

Krok 1: kobieta używa sprytnego wycięcia na plecach swojej oversizowej koszuli

1. Odkryte plecy

Ten prosty tutorial jest idealny w przypadku koszuli, która jest za ciasna lub odrobinę luźna. Stwórz długie rozcięcie pośrodku pleców (wcześniej zaznacz prostą linię na tkaninie kredą lub zmywalnym znacznikiem). Najprostszym sposobem wykończenia cięcia jest zastosowanie taśmy klejącej, jak pokazano na filmie. Aby uzyskać bardziej trwały rezultat, należy użyć taśmy do naprasowania lub przeszyć wzdłuż krawędzi, aby tkanina się nie strzępiła. Kiedy skończysz, możesz nosić odsłonięty tył (na przylegący do ciała top lub pokazując odrobinę skóry). Alternatywnie, użyj broszki i agrafek, żeby utrzymać dwie części razem lub zawiąż dwa luźne końce w węzeł.

Krok 2: kobieta sprytnie wycina dziury na ramionach z tym diy pomysłem

2. Widoczne ramiona

Jeśli chcesz przerobić stare ubrania, warto skupić się na tych częściach garderoby, które lubisz. Twoja biała koszula ma ładny kołnierzyk, który pięknie wygląda pod swetrem? Jeśli nie podoba Ci się fason lub zabrudzenie/uszkodzenie, możesz pozbyć się koszuli, ale zachować kołnierz - idealny do noszenia pod obcisłym swetrem, który nie pozwoli na zwiększenie objętości pod spodem.

Krok 3: kobieta zmienia ubrania wykorzystując kołnierz ze starej koszuli

3. Odwrócony kołnierz

Gotowy na najszybszą transformację ze wszystkich - która sprawi, że Twój dekolt będzie wyglądał nieziemsko? Wystarczy rozpiąć trzy górne guziki, odwrócić kołnierz do wewnątrz i ... elegancki, wieczorowy wygląd jest gotowy!

Krok 4: kobieta nie potrzebuje żadnych cięć. Wywija materiał koszuli zmieniając ją w koszulkę bez rękawów

4. Skręć i obróć

Biała koszula może być również przekształcona bez trwałych zmian. Czasami wystarczy tylko sprytny skręt - dosłownie. Opuść luźną koszulę w dół poniżej ramion, przeciągnij rękawy na klatką piersiową i zawiąż je w węzeł. W zależności od tego, jak śliska jest tkanina, możesz użyć agrafki lub nawet ozdobnej broszki, aby utrzymać węzeł na miejscu.

Krok 5: kobieta związuje przód koszuli zmieniając ją w krótką koszulkę

5.Węzeł i zakładka

Słyszałaś? Wróciły crop topy! (link do artykułu na temat Re-fashion) Jeśli nie chcesz inwestować w nową krótka koszulę, możesz dopasować swoje ubrania do trendu. Będziesz potrzebowała oversizowej koszuli, rozpiętej do pępka. Zawiąż oba końce razem i podwiń je pod siebie, aby uzyskać seksowny, aczkolwiek szykowny look.

Krok 6: kobieta zakłada koszulę tyłem do przodu zmieniając ją w koszulkę z golfem

6.Przewróć + Odwróć

Noszenie białej koszuli tyłem na przód przedstawia ten prosty ubiór w zupełnie nowym, zaskakująco modnym świetle. Pozostaw postawiony kołnierz, aby uzyskać efekt golfu lub włóż go do środka, naśladując dekolt w łódkę. Ponieważ tył koszuli ma prosty fason, będziesz potrzebowała paska, szalika lub krawatu, aby zwęzić talię.

Jak prać estetyczne ubrania DIY

Teraz, gdy przerobiłaś już stare ubrania, będziesz chciała, aby wyglądały jak nowe. Perwoll Renew Advanced White & Fibre wygładza włókna białych tkanin, zachowując ich nieskazitelny wygląd na dłużej. Jeśli pocięłaś koszulę, przed pierwszym praniem musisz obszyć krawędzie lub zabezpieczyć je za pomocą taśmy do naprasowania, aby zapobiec ich strzępieniu.